Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „BK Grupė“

Tiekimo vadybininkas (-ė) - analitikas (-ė)

1000-1300 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „BK Grupė“

Darbo pobūdis:

  • Atlikti apsaugos sistemų, vaizdo kamerų ir kitų komponentų pirkimą pagal poreikį;
  • Esant komponentų trūkumui/tiekimo vėlavimui, ieškoti galimų alternatyvių tiekimo šaltinių;
  • Rizikų, susijusių su savalaikiu komponentų tiekimu, valdymas ir susijusių problemų sprendimas;
  • Pirkimų suderintomis kainomis užtikrinimas, papildomų kaštų valdymas ir savalaikis derinimas;
  • Sistemingas užduočių ir informacijos (susijusios su komponentų charakteristikomis ir tiekimu) valdymas;
  • Darbas su MS Excel.

Reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Puikios anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu);
  • Labai geros MS Excel žinios;
  • Geri bendravimo įgūdžiai;
  • Darbas komandoje ir bendradarbiavimas;
  • Greita orientacija sprendžiat iškilusias problemas, rizikas.

Mes siūlome:

  • Darbo patirtį stabiliai dirbančioje įmonėje;
  • Draugišką kolektyvą ir aplinką skatinančią tobulėjimą bei kvalifikacijos kėlimą (mokymosi krepšelis);
  • Visas socialines garantijas;
  • Skanią kavą, arbatą, vaisius ir kt. skanėstus įmonėje;
  • Įmonės organizuojamas šventes;
  • Kitas naudas (skiepai nuo gripo, gimtadienio dovanos, lojalumo programa, padengiame pensijos kaupimą ir t.t.).

Jūsų kreipimosi dokumentuose nurodyti asmens duomenys bus apdorojami darbuotojų atrankos tikslais. Duomenų tvarkytojas yra UAB „BK grupė“, Pramonės pr. 4D, Kaunas.

Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Atlyginimas

1000-1300 €/mėn. į rankas
Atsižvelgiant į darbo patirtį

UAB "BK Grupė" vykdo didmeninę/mažmeninę prekybą patalpų apsaugos sistemomis bei įranga.
Veiklos regionas: Lietuva, Latvija, Estija.
Padaliniai Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose.
informacija apie UAB „BK Grupė“
3262 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
75
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2307 €
25% uždirba 2307-2799 €
25% uždirba 2799-3700 €
25% uždirba nuo 3700 €