UAB „Elastas“

Buhalteris (-ė)

1800-1900 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Panevėžys - UAB „Elastas“

Darbo pobūdis

  • įmonės buhalterinės apskaitos organizavimas ir kontrolė vadovaujantis LR įstatymais ir finansinę veiklą reglamentuojančiais teisės aktais;
  • pilnas gamybinės įmonės buhalterinės apskaitos vedimas nuo pirminių dokumentų iki finansinės atskaitomybės sudarymo;
  • mokestinių, statistinių deklaracijų ruošimas ir jų teikimas valstybės institucijoms;
  • darbo užmokesčio skaičiavimas, personalo apskaita;
  • darbas su buhalterine apskaitos programa „Būtent“ ;
  • kitos su buhalterine apskaita susijusios užduotys.

Reikalavimai

  • aukštasis išsilavinimas buhalterinės apskaitos, finansų arba ekonomikos srityje;
  • LR teisės aktų, reglamentuojančių apskaitą, mokesčius ir įmonės veiklą išmanymas;
  • ne mažesnė nei 2 metų vyr. buhalterio (-ės) darbo patirtis;
  • privalumas, jei turite darbo patirties dirbant su „Būtent“ apskaitos programa;
  • atsakingumas, kruopštumas, pareigingumas;
  • gebėjimas dirbti tiek komandoje, tiek individualiai.

Mes jums siūlome

  • darbą sėkmingai augančioje įmonėje;
  • asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

1800-1900 €/mėn. neatskaičius mokesčių
informacija apie UAB „Elastas“
1720 €
Vid. atlyginimas bruto
(13% didesnis už LT vidurkį)
41
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2020 m.