Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UMEGA GROUP, AB

Tiekimo vadybininkas (-ė) (darbo vieta Utenoje)

Nuo 1100 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UMEGA GROUP, AB

Darbo pobūdis

  • Pirkimų/tiekimo planavimas, užsakymų tiekėjams formavimas ir kontrolė;
  • Naujų tiekėjų paieška, derybų su tiekėjais vedimas;
  • Sutarčių derinimas ir sudarymas;
  • Produktų likučių sandėliuose analizė, optimalaus jų kiekio planavimas ir kontrolė;
  • Prekių pristatymo iš tiekėjų koordinavimas ir kontrolė.

Reikalavimai

  • Aukštasis, aukštesnysis profesinis išsilavinimas (vadybos srityje);
  • Ne mažiau kaip 2 metų panašaus darbo pobūdžio patirtis (privalumas - gamybinėje įmonėje);
  • Puikios anglų ir rusų kalbos žinios;
  • Puikūs darbo įgūdžiai "MS office" programomis;
  • Greita orientacija ir imlumas naujovėms, savarankiškumas, analitinis mąstymas.

Mes jums siūlome

Kuro kompensavimas vykstantiems iš kitų miestų.

Atlyginimas

Nuo 1100 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Umega Group, AB šiuolaikiška gamybinė įmonė, turinti ilgalaikes tradicijas metalo apdirbimo ir gamybos iš metalo srityse. Daugiau negu 600 kvalifikuotų darbuotojų apimantis kolektyvas šiandien dirba trijuose įmonės padaliniuose:
Žemės ūkio technikos,
SNOL (anksčiau AB "Utenos elektrotechnika),
"Vienybės" (anksčiau AB "Vienybė").
informacija apie UMEGA GROUP, AB
1449 €
Vid. atlyginimas bruto
(4% didesnis už LT vidurkį)
516
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1028 €
25% uždirba 1028-1295 €
25% uždirba 1295-1599 €
25% uždirba nuo 1599 €