Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Rafimeta“

Tiekimo vadybininkas (-ė) (Ispanų kalba)

800-1100 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Rafimeta“

Darbo pobūdis

  • Žaliavos paieška, pirkimas, transporto paslaugų paieška ir kontrolė;
  • Naujų žaliavų ir tiekėjų paieška;
  • Derybos dėl žaliavos pirkimo-pardavimo sąlygų, kiekių, kainų.

Reikalavimai

  • Būtinos ISPANŲ kalbos žinios, kitos užsienio kalbos privalumas;
  • Puikūs bendravimo ir derybų įgūdžiai;
  • B kat. vairuotojo pažymėjimas;

Atlyginimas

800-1100 €/mėn. į rankas

Esame elektros ir elektronikos atliekų tvarkymo įmonė, užtikrinanti įvairių rūšių netinkamos naudoti elektronikos sutvarkymą, apdorotas atliekas paverčiant pakartotinai naudoti tinkama žaliava.
Įmonės veikla apima kelis pagrindinius procesus: nebetinkamų naudoti elektros prietaisų ir elektronikos įrenginių supirkimą bei surinkimą, gaminių išardymą ir apdorojimą, atskirų dalių paruošimą tolimesniam perdirbimui.
informacija apie UAB „Rafimeta“
1717 €
Vid. atlyginimas bruto
(13% didesnis už LT vidurkį)
27
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1295 €
25% uždirba 1295-1586 €
25% uždirba 1586-1957 €
25% uždirba nuo 1957 €