Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
"Marzotto įmonių grupė"
More about company »

TIEKIMO VADYBININKAS (-Ė)

Kaunas - "Marzotto įmonių grupė"

Darbo pobūdis

Būsite atsakingi už:
  • Ryšių su strateginiais tiekėjais palaikymą ir alternatyvių tiekėjų paiešką Lietuvoje ir už jos ribų;
  • Bendradarbiavimą su organizacijos padaliniais aprūpinant reikiamomis medžiagomis - siūlais;
  • Pirkimų planavimą;
  • Savalaikių užsakymų vykdymą ir jų koordinavimą;
  • Prekių užsakymų ir judėjimų formavimas buhalterinėje programoje (SAP) ir gamybinėje programoje.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Jūs:
  • Norite išmokti ir tobulėti pirkimų vadybininko srityje;
  • Esate imlus naujiems iššūkiams, energingas;
  • Puikiai kalbate anglų kalba;
  • Gerai valdote MS Office.

Mes jums siūlome

  • Iššūkių turinčią poziciją istorinėje Lietuvos tekstilės gamybinėje kompanijoje;
  • Galimybę įgyti patirties pirkimų srityje;
  • Stabilų darbo užmokestį.

Visa informacija apie darbo poziciją, jos niuansus ir kompaniją bus pateikta pokalbio su Jumis metu. Konfidencialumą garantuojame visose atrankos etapuose.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Su perspektyva didėti

Liteksas – istorinė tekstilės įmonė įkurta 1927 metais. 2000 metais birželį įmonė prisijungė prie svarbiausios Italijos tekstilės/rūbų gamintojų grupė - Marzotto Group.
Informacija apie "Marzotto įmonių grupė"
1005 €
Vid. atlyginimas bruto
(24% didesnis už LT vidurkį)
131
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Rūta Matulaitytė