Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Schmitz Cargobull Baltic“

TIEKIMO VADYBININKAS (-Ė)

1900-2200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Panevėžys - UAB „Schmitz Cargobull Baltic“

Darbo pobūdis

Medžiagų užsakymas pas Lietuvos tiekėjus;
Dažymo ir kitų paslaugų užsakymas;
Užsakymų vykdymo kontrolė (laiku ir kokybiškai);
Medžiagų analogų paieška, derybos dėl tiekimo sąlygų Lietuvos ir užsienio rinkoje.

Reikalavimai darbuotojui

Geras anglų kalbos mokėjimas;
Gebėjimas dirbti MS Office paketu;
Darbo patirtis tiekimo srityje;
Atsakingumas, kruopštumas, komunikabilumas;

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Galimybė dirbti nuotoliniu būdu Papildomos apmokamos atostogos
Galimybę tobulėti ir augti profesionalų komandoje;
Rinkoje konkurencingą atlyginimą;
Papildomų naudų paketą.

Pateikdami savo duomenis Jūs sutinkate, kad Schmitz Cargobull Baltic UAB juos tvarkytų kandidatų į darbo vietas atrankos tikslais. Pagrindu tvarkyti duomenis yra Jūsų sutikimas ir mūsų atliekami veiksmai prieš priimant sprendimą sudaryti darbo sutartį. Pasibaigus atrankos procesui, Jūsų asmens duomenys bus ištrinti ne vėliau kaip po 6 mėnesių, nebent sutikote, kad ilgiau saugotume Jūsų duomenis arba sudarėme sutartį. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo duotą sutikimą, taip pat teisę susipažinti su tvarkomais savo asmens duomenimis arba reikalauti juos ištaisyti ar ištrinti, reikalauti saugoti asmens duomenis jų kitaip netvarkant.

Atlyginimas

1900-2200 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Schmitz Cargobull Baltic UAB - viena iš Europos puspriekabių ir priekabų gamybos lyderių - koncerno Schmitz Cargobull AG - valdomų įmonių, ieško iniciatyvių, į rezultatą orientuotų darbuotojų, norinčių prisidėti prie priekabų ir puspriekabių gamybos plėtros Lietuvoje.
informacija apie UAB „Schmitz Cargobull Baltic“
2473 €
Vid. atlyginimas bruto
(62% didesnis už LT vidurkį)
631
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2023 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1919 €
25% uždirba 1919-2125 €
25% uždirba 2125-2504 €
25% uždirba nuo 2504 €