Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Smart trading“

TIEKIMO VADYBININKAS (-Ė)

850-1150 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Smart trading“

Mūsų pasiūlymas

Dirbsite puikiai bendraujančioje komandoje, įgysite daug naujų profesinių žinių; užtikrinsime pagalbą, kai tik jos prireiks. Žadame patogias darbo sąlygas, sąžiningą atlyginimą ir priedus už darbo rezultatus, gražias kolektyvo tradicijas, pagarbą Jūsų laisvalaikiui bei pakankamai greitą karjerą patikimoje ir sėkmingoje įmonėje. Aptarkime šį pasiūlymą išsamiai susitikimo metu - siųskite savo gyvenimo aprašymą, o Jūsų asmens duomenų bei sveikatos saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Pareigos ir atsakomybės

Šiame darbe rūpinsitės nustatyto prekių likučio palaikymu sandėlyje, užsakysite prekes ir koordinuosite jų logistiką iš tiekėjų į mūsų sandėlį; tvarkysite priskirtų prekių grupių informaciją duomenų bazėje (prekių kortelės, žymėjimai, vertimai, instrukcijos); spręsite kylančius klausimus su tiekėjais; analizuosite duomenis, paruošite veiklos ataskaitas. Plačiau – susitikimo metu.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai

Tikimės, kad turite sėkmingos panašaus darbo patirties didmeninės/ mažmeninės prekybos įmonėje; aukštąjį išsilavinimą ekonomikos, verslo administravimo ar panašioje srityje; puikiai dirbate MS Excel (pivot table, vlook up ir kt.panašios funkcijos Jums pažįstamos), bendraujate profesionaliai ne tik lietuvių, bet ir anglų k., siekiate tęsti karjerą šioje srityje.
Jei tik svajojate apie karjerą - nedvejokite, siųskite savo CV, susipažinkime.

Atlyginimas

850-1150 €/mėn. į rankas
UAB „Smart trading“

UAB „Smart trading“

UAB “Smart trading” – tai moderni, dinamiška ir patikima didmeninės prekybos įmonė, veikianti visose trijose Baltijose šalyse. Mes pasižymime šiuolaikinėmis valdymo tradicijomis, aukštos kokybės paslaugomis ir greita reakcija į mūsų partnerių poreikius. Esame “Gazelės” ir “Stipriausi Lietuvoje” įvertinti keletą kartų. Sužinokite apie mūsų paslaugas ir produktus daugiau internetinėje svetainėje
Šiuo metu priimtume į komandą profesionalą šioms pareigoms:
informacija apie UAB „Smart trading“
1555 €
Vid. atlyginimas bruto
(11% didesnis už LT vidurkį)
12
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2019 m.