Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Schmitz Cargobull Baltic“

Tiekimo vadybininkas

Panevėžys - UAB „Schmitz Cargobull Baltic“

Darbo pobūdis

Pastovus bendravimas ir derybos su esamais tiekejais;
Alternatyvių tiekėjų paieška, naujų medžiagų įvedimas į gamybos procesą;
Sutarčių su tiekėjais administravimas;
Medžiagų kainų analizė;
Ataskaitų rengimas;
Bendradarbiavimas su koncerno įmonėmis tiekimo klausimais.

Reikalavimai

Geri derybiniai įgūdžiai;
Labai geras anglų kalbos mokėjimas, vokiečių, rusų kalbų mokėjimą laikysime dideliu privalumu;
Labai geras Excel, Power Point programų išmanymas;
Gebėjimas analizuoti didelės apimties duomenis;
Projektų valdymo patirtis;
Patirtis tarptautinėje kompanijoje - didelis privalumas;
Gebėjimas dirbti komandoje ir individualiai;
Iniciatyvumas, orientacija į tikslus ir rezultatus;
Komunikabilumas, atsakingumas, nuoseklumas, kruopštumas.

Mes jums siūlome

Darbą tarptautiniame lygyje;
Galimybę tobulėti ir augti profesionalų komandoje;
Rinkoje konkurencingą atlyginimą;
Papildomų naudų paketą.

Schmitz Cargobull Baltic UAB - viena iš Europos puspriekabių ir priekabų gamybos lyderių - koncerno Schmitz Cargobull AG - valdomų įmonių, ieško iniciatyvių, į rezultatą orientuotų darbuotojų, norinčių prisidėti prie priekabų ir puspriekabių gamybos plėtros Lietuvoje.
informacija apie UAB „Schmitz Cargobull Baltic“
1814 €
Vid. atlyginimas bruto
(41% didesnis už LT vidurkį)
618
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1376 €
25% uždirba 1376-1549 €
25% uždirba 1549-1777 €
25% uždirba nuo 1777 €