Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "SAUGIMA"
More about company »

Tiekimo vadybininkas - sandėlininkas

Nuo 580 Eur
Panevėžys - UAB "SAUGIMA"

Darbo pobūdis

  • Pirminių apskaitos dokumentų suvedimas į sistemą;
  • Siuvimo užsakymų gavimas, vykdymo eiga;
  • Siuvimo užsakymų paskirstymas ir atidavimas sukirpimui;
  • Audinių, siuvimo furnitūros, gaminių etikečių poreikių kontrolė, užsakymas ir priėmimas;
  • Pakavimo priemonių užsakymas, pagamintos produkcijos EAN kodų spausdinimas;
  • Pagamintos produkcijos suvedimas į apskaitos sistemą;
  • Pagamintos produkcijos išsiuntimo gavėjams organizavimas ir kontrolė;
  • Siuvimo žaliavų sandėlio inventorizacijos atlikimas.

Reikalavimai

  • Patirtis gamybos ar prekybos įmonėje: žaliavų ar prekių planavimo, užsakymo, likučių kontrolės srityse;
  • Puikūs planavimo įgūdžiai;
  • Analitinis mąstymas, atsakingumas, gebėjimas dirbti komandoje, komunikabilumas;
  • Daugiau nei 2 metų apskaitininko ar sandėlininko darbo patirtis vidutinėje organizacijoje;
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (Microsoft Office);
  • Darbo patirtis su apskaitos programomis;
  • Aukštasis/neuniversitetinis išsilavinimas.

Mes jums siūlome

  • Geras darbo sąlygas;
  • Grupinius, nemokamus sporto užsiėmimus su profesionaliu sporto treneriu, raumenų atpalaidavimui ir stiprinimui;
  • Konkurencingą darbo atlygį;
  • Profesinio tobulėjimo galimybes sėkmingai dirbančioje ir augančioje kompanijoje;
  • Malonias staigmenas.

Atlyginimas

Nuo 580 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB "Saugima" - nuo 1998-ųjų metų dirbanti firma, kurios pagrindinė veiklos sritis - Lietuvos įmonių aprūpinimas asmeninėmis apsaugos priemonėmis. Mes mielai dirbame tiek su didelėmis, tiek su mažomis įmonėmis bei individualiais klientais, taikydami lanksčią nuolaidų sistemą. Įmonė dirba su patikimais bei patirtį turinčiais Lietuvos bei užsienio tiekėjais.
www.saugima.com
Įmonėje vid. atlyginimas 1063€
31% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)