Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Esco Medical Technologies“

Tiekimo vadybininkas (terminuota sutartis)

1250-1500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Esco Medical Technologies“

Darbo pobūdis

Elektronikos detalių, metalo gaminių ir kitų įmonės veiklą užtikrinančių žaliavų pirkimų organizavimas ir vykdymas;
Sąskaitų ir kitų susijusių dokumentų administravimas pagal įmonėjė nustatytą tvarką;
Vykdyti tiekėjų/pasiūlymų atranką, organizuoti jų vertinimą, surinkti duomenis apie naują tiekėją;
Bendravimas su tiekėjais, derybų vedimas;
Reikalingos dokumentacijos iš tiekėjų gavimas;
Operatyvus iškilusių problemų sprendimas;
Darbas su Navision apskaitos programa.

Reikalavimai darbuotojui

Geras MS Office / O365 išmanymas (ypač Excel);
Geri anglų kalbos įgūdžiai raštu ir žodžiu;
Geri derybiniai, planavimo įgūdžiai;
Analitinis bei kritinis mąstymas, greita orientacija;
Stiprūs planavimo ir organizaciniai įgūdžiai;
Kruopštumas, atsakingumas.

Įmonė siūlo

Terminuota darbo sutartis (2 metai)

Atlyginimas

1250-1500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Medicininės ir laboratorinės įrangos projektavimas bei gamyba.
informacija apie UAB „Esco Medical Technologies“
2636 €
Vid. atlyginimas bruto
(73% higher than LT average)
82
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1917 €
25% uždirba 1917-2370 €
25% uždirba 2370-3029 €
25% uždirba nuo 3029 €