Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "SEMINGA"
More about company »

Tiekimo vadybininkas

Vilnius - UAB "SEMINGA"

Darbo pobūdis

  • Užtikrinti atsarginių dalių, priedų krautuvams ir sandėliavimo technikai paiešką ir tiekimą įmonėje;
  • Darbas su prekių tiekėjais ir gamintojais Lietuvoje, užsienio valstybėse. Naujų tiekėjų paieška ir produktų atrinkimas;
  • Ryšių su tiekėjais ir partneriais palaikymas.

Reikalavimai

  • Aukštasis arba aukštesnysis techninis vadybinis išsilavinimas
  • Rusų, anglų kalbų mokėjimas.
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai.
  • Greita orientacija, atsakingumas, sąžiningumas.
  • Vairuotojo pažymėjimas;

Privalumai:
2 metų patirtis, dirbant prekių tiekimo srityje.

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir dinamišką darbą;
  • Visas reikalingas priemones darbui ir socialines garantijas;
  • Patrauklų atlyginimą ir nuo darbo rezultatų priklausančius priedus;
  • Mokymą ir profesinio tobulėjimo galimybes.

Prekyba naudotais krautuvais ir sandėliavimo technika.
Informacija apie UAB "SEMINGA"
1200 €
Vid. atlyginimas bruto
(34% didesnis už LT vidurkį)
14
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Jolanta Gabrėnienė