UAB „Automatikos sistemos“

Tiekimo vadybininkas (-ė)

Nuo 1300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Panevėžys - UAB „Automatikos sistemos“

Darbo pobūdis

Tiekėjų paieška Lietuvoje ir užsienyje.
Derybos su esamais tiekėjais.
Medžiagų, pervežimų užsakymas, siuntų sekimas ir koordinavimas, importo procedūrų tvarkymas, kitų būtinų dokumentų tvarkymas.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis išsilavinimas;
Anglų kalbos mokėjimas;
Patirtis pirkimų srityje;
Elektrotechninės žinios privalumas;
Patirtis planuojant ir kontroliuojant tiekimo ir logistikos procesus.

Įmonė siūlo

Įdomų ir dinamišką darbą.
Karjeros galimybes sparčiai augančioje įmonėje.
Socialines garantijas.

Atlyginimas

Nuo 1300 €/mėn. neatskaičius mokesčių

ASISTEMOS juridinių asmenų registre įregistruota 2000 m. Veiklos pradžioje įmonėje dirbo vos 2 darbuotojai, šiandien ji – viena stambiausių Panevėžio įmonių, kurioje dirba per 190 darbuotojų. Gamybos plotas išsiplėtė iki 3000 m2, eksportas išaugo iki 40%. Sudaryta puiki kvalifikuotų specialistų komanda suteikia galimybę sklandžiai ir lanksčiai vykdyti įmonės veiklą. Dirbame su įvairiausių pramonės šakų įmonių technologinių procesų automatizavimu ir atnaujinimu, pritaikome naujausias technologijas ir komponentus. Siūlome tik aukštos kokybės gaminius ir inžinerinius sprendimus elektros energijos gamybai, perdavimui bei valdymui.
informacija apie UAB „Automatikos sistemos“
1988 €
Vid. atlyginimas bruto
(30% didesnis už LT vidurkį)
201
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1464 €
25% uždirba 1464-1927 €
25% uždirba 1927-2542 €
25% uždirba nuo 2542 €