Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Automatikos sistemos"
More about company »

Tiekimo vadybininkas (-ė)

Nuo 800 Eur
Panevėžys - UAB "Automatikos sistemos"

Darbo pobūdis

Aprūpinti gamybą reikalingomis medžiagomis, žaliavomis, komplektuojamosiomis dalimis;
Užsakymų bei pirkimų formavimas;
Tiekėjų paieška Lietuvoje ir užsienyje;
Derybos su esamais tiekėjais;
Medžiagų, pervežimų užsakymas, siuntų sekimas ir koordinavimas, importo procedūrų tvarkymas, kitų būtinų dokumentų tvarkymas.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas;
Anglų kalbos mokėjimas;
Patirtis pirkimų srityje;
Elektrotechnikos komponentų išmanymas (būtų privalumas);
Patirtis planuojant ir kontroliuojant tiekimo ir logistikos procesus;
Sėkmingo darbo patirtis prekių tiekimo bei logistikos srityje (būtų privalumas).

Mes jums siūlome

Įdomų ir dinamišką darbą.
Karjeros galimybes sparčiai augančioje įmonėje.
Socialines garantijas.
Konkurencinį darbo užmokestį.

Atlyginimas

Nuo 800 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB „Automatikos sistemos" juridinių asmenų registre įregistruota 2000 m. Sudaryta puiki kvalifikuotų specialistų komanda suteikia galimybę sklandžiai ir lanksčiai vykdyti įmonės veiklą. Dirbame su įvairiausių pramonės šakų įmonių technologinių procesų automatizavimu ir atnaujinimu, pritaikome naujausias technologijas ir komponentus. Siūlome tik aukštos kokybės gaminius ir inžinerinius sprendimus elektros energijos gamybai, perdavimui bei valdymui.
Informacija apie UAB "Automatikos sistemos"
947 €
Vid. atlyginimas bruto
(6% didesnis už LT vidurkį)
132
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Gytis Preidis