Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Biofarmacija“

Tiekimo vadybininko asistentas - sandėlininkas

Nuo 600 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Biofarmacija“

Darbo pobūdis

  • Prekių užsakymų pakavimas;
  • Prekių pakrovimas, iškrovimas, logistikos užsakymas.
  • Sandėlio tvarkos palaikymas, operatyvus iškilusių problemų sprendimas

Reikalavimai

  • Organizuotumas, kruopštumas, atsakingumas, sąžiningumas.
  • Puikūs darbo laiko planavimo įgūdžiai;
  • Greita orientacija ir imlumas naujoms žinioms

Mes jums siūlome

  • profesinio tobulėjimo galimybes tarptautinėje kompanijoje.

Atlyginimas

Nuo 600 €/mėn. į rankas

Nuo pat įsikūrimo pradžios 2012 m. UAB "Biofarmacija" vadovaujasi principais, kurie ir leidžia mums būti ne tik išskirtiniams Tarptautinėje rinkoje, bet ir Jums suteikti galimybę savo įprastą maisto racioną papildyti unikaliais maisto papildais. Mes atstovaujame Izraelio gamintoją, kuris platina kitokius maisto papildus miltelių pavidalu be cheminių priedų.
informacija apie UAB „Biofarmacija“
1545 €
Vid. atlyginimas bruto
(10% didesnis už LT vidurkį)
21
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2019 m.