Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "TETAS"
More about company »

Tiekimo vadybininko (-ės)

Kaunas - UAB "TETAS"

Darbo pobūdis

  • Prekių tiekimo planavimas, užsakymų tiekėjams formavimas ir pristatymo kontrolė;
  • Santykių su esamais tiekėjais palaikymas, naujų tiekėjų paieška;
  • Derybų su tiekėjais vedimas;
  • Produktų likučių sandėliuose analizė, optimalaus jų kiekio planavimas ir kontrolė;
  • Sutarčių sudarymas ir derinimas;
  • Palydinčių prekių dokumentų administravimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis techninis išsilavinimas (elektrotechnikos srityje būtų privalumas);
  • Tiekimo vadybininko darbo patirtis (gamybinėje įmonėje būtų privalumas);
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Geras anglų kalbos mokėjimas;
  • Rusų kalbos žinios;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • Savarankiškumas, organizuotumas, pareigingumas, komunikabilumas, noras tobulėti.

Mes jums siūlome

  • Darbą perspektyvioje ir nuolat augančioje bendrovėje;
  • Visas socialines garantijas, darbui būtinas priemones;
  • Stabilų ir motyvuojantį darbo užmokestį bei priedus;
  • Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes, mokymus;
  • Draugišką kolektyvą su gražiomis šventėmis bei tradicijomis.

Atlyginimas

Derybų klausimas
UAB "TETAS"

UAB "TETAS"

ESAME DIDELĖ, PROFESIONALI, AUKŠČIAUSIO LYGIO
ELEKTROS ENERGETIKOS TINKLŲ PASLAUGAS TEIKIANTI BENDROVĖ
Informacija apie UAB "TETAS"
1316 €
Vid. atlyginimas bruto
(47% didesnis už LT vidurkį)
287
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Gedeminas Mažeika