People&more

TIEKIMO VADYBOS IR APSKAITOS SPECIALISTAS (-Ė)

Vilnius - People&more

Darbo pobūdis

Mūsų klientė – pažangi vokiečių kapitalo įmonių grupė, vienijanti 200 darbuotojų Latvijoje, Estijoje, Ukrainoje bei Rusijoje. Kompanija siūlo platų spektrą novatoriškų dujų produktų, skirtų medicinos, aplinkosaugos, mokslinių tyrimų ir plėtros sritims. Įmonė atidarė pirmąją modernią oro skaidymo gamyklą Baltijos šalyse, kuri jau 10 metų tiekia deguonį, azotą ir argoną vartotojams visame Baltijos regione. Šiuo metu plečiamas vienas svarbiausių įmonės padalinių – logistikos skyriui Vilniuje ieškomas:

TIEKIMO IR LOGISTIKOS VADYBININKAS (-Ė)

Darbo pobūdis:
  • Prekių (dujos spec. įrangoje) pristatymo Lietuvos klientams organizavimas (gamybinės įmonės/med.įstaigos);
  • Tiekiamų prekių dokumentacijos rengimas ir kontrolė;
  • Prekių apskaitos vedimas Navision sistemoje;
  • Tiekiamų prekių apskaitos proceso optimizavimas,
  • Produktų likučių sistemoje analizė, optimalaus jų kiekio planavimas;
  • Bendradarbiavimas su prekių tiekėjais, užsakovais, vadyba įmonės viduje ir sandėliu;

  • Tiekimo vadybos / apskaitos patirtis;
  • Prekių tiekimo grandinės principų išmanymas;
  • Geri darbo MC Excel įgūdžiai;
  • Atidumas detalėms, greita orientacija, komunikabilumas;
  • Geri anglų kalbos įgūdžiai, rusų – privalumas.

Reikalavimai:

  • Profesionalius vadovus - mentorius ;
  • Iniciatyvos skatinimą ir priėmimą;
  • Motyvuojantį darbo užmokestį;
  • Darbą modernioje tarptautinėje kompanijoje.
People&more

People&more

Mes profesionali komanda, išsiskirianti pagarbiu požiūriu tiek į darbdavių, tiek į darbuotojų poreikius. Padedame susirasti darbą tiems, kurie aiškiai žino, ko nori. Konsultuojame tuos, kurie savęs dar tik ieško, atskleidžiame jų stipriąsias puses, nurodome galimas veiklos kryptis. Vadovams padedame atrasti tinkamiausią kandidatą į pageidaujamą pareigybę, suformuoti tinkamą komandą!
Konsultuojame įvairiais personalo vadybos klausimais.

Daugiau informacijos:
Personalo atrankų konsultantė
Vilija Vitkė