Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Fruehauf Ltd
More about company »

TIG/MIG SUVIRINTOJAI

1700–2700 Eur
Užsienis: Anglija - Fruehauf Ltd

Darbo pobūdis

Virinti metalines, aliumines priekabas, kitas konstrukcijas.

Reikalavimai

Anglų kalba nebūtina;
reikalinga patirtis pusautomačio suvirinimo būdu;
pageidautina mokėti skaityti brėžinius.

Privalumai:
patirtis suvirinimo srityje, brėžinių skaitymas, komunikabilumas.

Mes jums siūlome

Konkurencingą atlyginimą, socialines garantijas, ilgalaikę darbo sutartį, 33 dienas atostogų per metus, atlyginimą mokamą kas savaitę, apgyvendinimą naujai atvykusiems darbuotojams.

Kita informacija:
Darbas būtų tiesiogiai, be jokių agentūrų, paslauga nemokama, draugiškas kolektyvas.

Trumpas filmas apie kompanija

Atlyginimas

1700–2700 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Šiuo metu įmonė yra lyderė priekabų gamyboje.