Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Gridinta“

TIG SUVIRINTOJAI

2500-3500 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Nyderlandai - UAB „Gridinta“

Darbo pobūdis

Ilgalaikiam projektui Olandijoje ieškome SUVIRINTOJŲ!
Darbų pobūdis – iš anksto paruoštų metalo lakštų suvirinimas.

Reikalavimai

  • 141 suvirintojo sertifikatas;
  • Gebėjimas skaityti techninius brėžinius;
  • VCA basic/vol sertifikatas;
  • Darbo patirtis;
  • Anglų kalba;
  • Privalumas jeigu turite, leidimą dirbti su „cherry picker“;

Mes jums siūlome

  • Neterminuotą darbo sutartį;
  • Nemokamą kelionę bei apgyvendinimą komandiruočių metu;
  • Galimybę tobulėti ir kelti savo kvalifikaciją;
  • Visas darbui reikalingas priemones, socialines garantijas, draudimą komandiruočių metu.

Atlyginimas

2500-3500 €/mėn. į rankas

UAB „Gridinta“ teikia įvairias eksploatavimo, priežiūros, inspektavimo, instaliacijos, demontavimo, taisymo, bei kitas paslaugas – vėjo, naftos ir dujų, atsinaujinančios ir branduolinės energijos, jūrų, pramoninės ir civilinės statybos, ir kituose sunkiosios pramonės sektoriuose. Įmonė sėkmingai plėtoja savo veiklą tiek sausumoje, tiek jūroje ir siūlo ekonomiškus projektų administravimo ir įgyvendinimo sprendimus, įskaitant techninių specialistų atranką ir jų parengimą pagal klientų reikalavimus. Įmonė yra oficiali IRATA (Industrial Rope Access Trade Association) narė.
informacija apie UAB „Gridinta“
1222 €
Vid. atlyginimas bruto
99
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1060 €
25% uždirba 1060-1060 €
25% uždirba 1060-1289 €
25% uždirba nuo 1289 €