UAB „Personalas“

Suvirintojai (TIG)

3000-3500 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - UAB „Personalas“

Darbo pobūdis

Darbas TIG /WIG suvirintojams Vokietijoje, Meitingen mieste! Išvykimas skubus!

Darbo pobūdis:
  • plieno ir aliuminio konstrukcijų virinimas TIG arba WIG būdais vadovaujantis brėžiniais , ruošinių surinkimas;
  • darbas su šiuolaikiškais suvirinimo aparatais.

Įmonė siūlo

Reikalavimai:
  • minimum 2 metų patirtis TIG/ WIG suvirinime (plieno, aliuminio);
  • techninių brėžinių skaitymas bei supratimas;
  • gaminamos produkcijos kokybės užtikrinimas atsižvelgiant į reikalavimus, pateiktus brėžiniuose ir instrukcijose (savikontrolė);
  • Anglų kalba;
  • privalumas nuosavas automobilis.

Siūlome:
  • Lietuvišką darbo sutartį;
  • ATLYGINIMĄ: 3000- 3500 Eur/mėn. į rankas atskaičius mokesčius;
  • darbą nuo pirmadienio iki šeštadienio;
  • suteikiame darbo įrankius bei rūbus;
  • suteikiame NEMOKAMĄ apgyvendinimą;
  • ilgalaikės darbo galimybės Vokietijoje.

Neturite CV? Tuomet susisiekite telefonu. Mielai padėsime užpildyti reikiamą informaciją.
UAB Personalas
Tel:

Atlyginimas

3000-3500 €/mėn. į rankas

UAB "Personalas" – personalo atrankos įmonė, teikianti žmogiškųjų išteklių valdymo paslaugas ne tik Lietuvoje, bet ir Europos sąjungos šalyse.

Pagrindinis įmonės tikslas – profesionaliai ir sparčiai atrinkti reikiamą darbuotoją mūsų klientams.
O darbuotojams norime pasiūlyti tinkamiausią darbą pagal jų įgytą kvalifikaciją. Suteikiame galimybę rinktis tarp trumpalaikių bei ilgalaikių darbo projektų. Siūlome įvairių specialybių darbus, suteikiame visas socialines garantijas, kad kiekvienas darbuotojas jaustųsi saugus ir užtikrintas, dirbdamas mūsų įmonėje.
Nuolat didiname darbuotojų skaičių turimuose projektuose, tad siūlome išbandyti visiems mūsų naujus darbo pasiūlymus.

Daugiau informacijos:
Tel.: 8 (315) 64442.

Facebook paskyra - UAB PERSONALAS.