Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

Tiltinio krano operatorius - formuotojas

1500-1800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Šiauliai - UAB „SODBETA“

Darbo pobūdis

Darbas gelžbetonio gamykloje.
Gelžbetonio gaminių formavimas, armatūros sudėjimas, betono formavimas. Kilnojimas tiltiniais nuo žemės valdomais kranais, produkcijos pakrovimas į autotransportą.

Reikalavimai

Nuo žemės valdomų tiltinių kranų operatorių pažymėjimas, darbo su kranu patirtis, betonuotojo darbo patirtis.Noras dirbti ir užsidirbti.

Mes jums siūlome

Neturinčius patirties - apmokome ir suteikiame pažymėjimą.

Atlyginimas

1500-1800 €/mėn. neatskaičius mokesčių
CVB client

UAB „SODBETA“

Įmonė veikia 20 metų, veikla- gelžbetoninių gaminių ir betono gamyba ir pardavimas. Įmonėje dirba apie 65 darbuotojai. Dirbame pelningai, laiku atsiskaitome su tiekėjais ir darbuotojais. Pardavimo apimtys kasmet didėja, jos siekia 3,5 - 4 mln.Eur per metus. Dvejus metus apdovanota "Gazele" kaip perspektyviai auganti įmonė.
informacija apie UAB „SODBETA“
1684 €
Vid. atlyginimas bruto
(11% didesnis už LT vidurkį)
63
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1363 €
25% uždirba 1363-1662 €
25% uždirba 1662-1958 €
25% uždirba nuo 1958 €