Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
„Hirelabas“ įmonių grupė

TINKA POROMS! PAGALBINIS DARBININKAS (-ė) PRIE DETALIŲ PAKAVIMO VOKIETIJOJE ID17527

1300-1500 €/mėn. Į rankas
Online interview
Užsienis: Vokietija - „Hirelabas“ įmonių grupė

Darbo pobūdis

Ieškome pagalbinių darbininkų (-ių) dirbti santechnikos detalių sandėlyje. Darbo pobūdis: santechnikos detalių surinkimas ir pakavimas pagal duotus užsakymus.

Darbo laikas: dirbama 8h per dieną, 5 dienas per savaitę.
Darbo vieta: 91257 Pegnitz, Vokietija.

Reikalavimai

Motyvacija dirbti ir užsidirbti;
Darbštumas;
Panašaus darbo patirtis - privalumas.

Įmonė siūlo

Nemokamą apgyvendinimą;
Galimybę dirbti su drauge (-u);
Laiku mokamą darbo užmokestį;
Visas socialines garantijas.

Atlyginimas

1300-1500 €/mėn. į rankas

Darbą siūlome ne tik mūsų šalyje, bet ir visoje Europoje, o atrenkame - reaguojant į naujausias darbo rinkos tendencijas. Dėl šios priežasties darbo ieškantiesiems pateikiame patrauklius darbo pasiūlymus, garantuojančius įdomią bei prasmingą veiklą ir puikų atlygį. Pasibaigus darbui vienoje įmonėje ir darbuotojui norint dirbti toliau, pasiūlome darbą kitoje įmonėje.