Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB "ŽEMAITIJOS PIENAS"
More about company »

Tinklų pardavimų vadybininkas (-ė)

Vilnius - AB "ŽEMAITIJOS PIENAS"

Darbo pobūdis

Pardavimo procesų analizė, valdymas, įgyvendinimas;
Sistemingi rinkos ir tinklų auditai: kainodaros bei kitų susitarimų stebėjimas, kontrolė, analizė;
Savalaikis ir teisingas informacijos pateikimo tinklams užtikrinimas;
Asortimento plėtra, naujų produktų įvedimas/ pristatymas tinklų atstovams;
Darbas su pardavimo skatinimo akcijomis: tinklų poreikių analizė, akcijų planavimas ir modeliavimas, pasiūlymų formavimas ir pateikimas, derybų dėl akcinių pasiūlymų vykdymas, patvirtinimas ir galutinės informacijos pateikimas įteisinimui;
Dokumentacijos sisteminimas;

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas verslo ar pardavimų vadybos, verslo administravimo srityse;
Ne mažesnė nei 3 metų darbo patirtis su modernios prekybos tinklais TIESIOGIAI;

Asmeninės savybės: analitinis mąstymas, orientaciją į tikslą/ rezultatą, dalykinis bendravimas, orientacija į žmones, gebėjimas dirbti komandoje, organizuotumas, planavimas, lankstumas, geri derybiniai įgūdžiai.

PRIVALUMAI:
Anglų kalbos žinios ne žemesniu nei B2 lygiu;
Rusų kalbos žinios;
Matematinis raštingumas.

Mes jums siūlome

Konkurencingą ir motyvuojantį darbo užmokesčio paketą;
Profesinio bei asmeninio tobulėjimo galimybes, karjeros perspektyvas;
Galimybę pritaikyti patirtį ir realizuoti idėjas įmonėje, veikiančioje tarptautiniu mastu;
Dinamišką darbą draugiškame ir profesionaliame kolektyve;
Paskiriamą kuratorių, kuris padės Jums sėkmingai startuoti AB "Žemaitijos pienas".

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų

Kviečiame dirbti kartu su viena didžiausių ir moderniausių pieno perdirbimo ir pieno produktų gamybos bendrovių Lietuvoje – Žemaitijos pienas, išsaugant Žemaitijos krašto produktų gamybos tradicijas. Mūsų veiklos variklis – darbuotojų žinios ir profesionalumas. Tikime, kad kiekvienas komandos narys yra nepakeičiama sėkmingai veikiančio organizmo dalis. Visada ieškome ambicingų žmonių, kurie norėtų augti kartu su mumis. Kviečiame prisijungti prie lanksčios, nuolat tobulėjančios ir nebijančios iššūkių komandos.
Informacija apie AB "ŽEMAITIJOS PIENAS"
1237 €
Vid. atlyginimas bruto
(38% didesnis už LT vidurkį)
1193
Darbuotojų skaičius
> 100 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Robertas Pažemeckas