Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Maler und Lackierermeister Betriebswirt im Handwerk
More about company »

Tinkuotojas - dažytojas

1600-2300 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - Maler und Lackierermeister Betriebswirt im Handwerk

Darbo pobūdis

Tinkavimas, glaistymas, dažymas,
Apdailos darbai,
Tapetavimas,
Gipsas ir gipso plokščių darbai,
Šilumos izoliacija,
Pastoliai,
5 darbo dienos, skirtingi objektai, kartais ir savaitgaliais.

Reikalavimai

Darbo pobūdis- atliekami tinkavimo, glaistymo, dažymo, apdailos, gibso plokščių darbai, pastolių montažas. Lauko fasado apdailos darbai.
Šnekamoji kalba vokiečių A1, anglų A2, rusų kalba.
Vairuotojo pažymėjimas būtinas.
Darbo stažas 2 metai
Įdarbinimas iš karto arba pagal susitarimą.

Mes jums siūlome

Integruotą saugų darbą su visomis socialinėmis garantijomis Vokietijos įmonėje, jaunoje komandoje.
Pastovų ir gerą menesio užmokestį, profesinį ir asmeninį tobulėjimą darbe, atostogų darbo užmokestįi, gerą darbo atmosferą. Atlyginimas: nuo 12 iki 15 €/val., reguliarus darbo laikas.
Įmonė aprūpina darbo drabužiais, įrankiais, automobiliu,
suteikiamas gyvenamasis būstas (būsto nuoma pagal susitarimą).

Atlyginimas

1600-2300 €/mėn. į rankas

Maler-und Lackierermeister Betriebswirt im Handwerk

Mes esame jūsų patikimas partneris. Mūsų kompaniją sudaro patyrusi specialistų komanda, kuri visada yra jūsų žinioje. Dirbame labai efektyviai, naudojant šiuolaikinius standartus ir technologijas. Mūsų klientams skiriamas didelis dėmesys, kaip privatiems ir komerciniams statybos projektams, naujuose ir senuose statybos sektoriuose.
Mes dirbame Markgräflerland, regionas ribojasi ties Pracūzijos - Šveicarijos pasieniais.
Mūsų tikslas suteikti kokybišką ir patikimą darbą.