Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Vilokta"
More about company »

TIR, autobusų plovėjas (-a) Vilniuje

650–800 Eur
Vilnius - UAB "Vilokta"

Darbo pobūdis

Darbo metu reikės plauti lengvuosius automobilius, mikroautobusus, TIR ir autobusų išorę.
Darbo vieta: Dariaus ir Girėno g. 17, Vilnius.
Darbo laikas: 7 - 19 val.

Reikalavimai

  • Atsakingumas ir noras dirbti;
  • Be žalingų įpročių;
  • Gera fizinė ištvermė;
  • Sąžiningumas;
  • Kruopštumas;
  • Punktualumas;
  • Meilė automobiliams ir švarai.

Privalumai:
  • Darbo patirtis automobilių plovykloje

Mes jums siūlome

  • Konkurencingą atlyginimą;
  • Įmonės darbuotojams taikomų nuolaidų ir paskatinimų paketą;
  • Darbui būtinus apmokymus.

Atlyginimas

650–800 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų

UAB "Vilokta" - egas prekiniu ženklu degalinių tinklą valdanti lietuviško kapitalo įmonė, virš 20 metų sėkmingai veikianti Lietuvoje. Įmonės kolektyvą sudaro virš 50 darbuotojų.

Veiklos sritys:
  • Mažmeninė prekyba automobilinėmis LPG ir PRO dujomis
  • Degalinių parduotuvės Vilniuje ir Kaune (esame "Aibė" aljanso nariai)
  • Bistro veikla - "KEBAB inn" užkandinė
  • Automobilių plovyklos (automatinės, savitarnos ir TIR)
  • Motelis
  • BOSCH autoserviso veikla
  • Automobilinių dujų įrangų montavimas ir remontas
Informacija apie UAB "Vilokta"
665 €
Vid. atlyginimas bruto
59
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Zigmas Bagdonas