Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB DonWay
More about company »

Tolimų reisų vairuotojas CE kat

1500–3000 Eur
Kaunas - UAB DonWay

Darbo pobūdis

Krovinių pervežimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais.
Maršrutai Vokietija - Benelux - Prancūzija.
Komandiruotės trukmė 6 savaitės.
Apmokom norinčius dirbti.

Reikalavimai

Reikalinga vairuotojo patirtis nuo 1 metų, nemokantį apmokinsim.
CE kategorija.
ADR pažymėjimas.
Kvalifikacijos patvirtinimas (95kodas).
Punktualumas, atsakingumas, sąžiningumas.
Gebėti susikalbėti pasikrovime, išsikrovime Anglų, Vokiečių ar Prancūzų kalba. Rusų kalba.

Mes jums siūlome

Laiku mokamas konkurencingas atlyginimas, priedai už gerai atliktą darbą.
Visos socialinės garantijos.
Nedidelis kolektyvas, lanksčios darbo salygos.
Draugiška darbinė aplinka, automobiliai visiškai pilnai aprūpinti įranga, daiktais reikalingais patogiam vairuotojo darbui, gyvenimui ir poilsiui

Atlyginimas

1500–3000 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
UAB DonWay

UAB DonWay

UAB DonWay - įmonė, gabenanti krovinius tarptautiniais maršrutais.