Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „SAURUSA“
More about company »

TOLIMŲJŲ REISŲ VAIRUOTOJAS (-A) VOKIETIJOJE

2100-2700 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - UAB „SAURUSA“

Darbo pobūdis

  • krovinių pervežimas kelių transportu Vokietijoje (95 proc.);
  • darbas su tentinėmis puspriekabėmis, šaldytuvais, jūriniais konteineriais, krovinių gabenimas atviromis platformomis;
  • darbas EURO6 standartus atitinkančiais vilkikais;
  • darbas kadencijomis vienviečiame ekipaže (4/2 arba 6/3 ir ilgiau).

Reikalavimai

  • vairuotojo pažymėjimas, CE kategorija;
  • skaitmeninė vairuotojo kortelė;
  • profesinės kompetencijos pažymėjimas „95 kodas“;
  • vienerių metų tarptautinių krovinių vežimo darbo patirtis;
  • anglų, vokiečių arba rusų k. pagrindai;
  • pareigingumas, savarankiškumas.

Mes jums siūlome

  • mėnesio atlyginimą nuo 2100 eur iki 2700 eur/mėn. (atskaičius mokesčius); arba 70-90 eur už 1 kalendorinę dieną (atskaičius mokesčius);
  • kas savaitę mokamą avansą;
  • laiku mokamą darbo užmokestį;
  • neterminuotą darbo sutartį;
  • nemokamą nuvykimą į / iš darbo vietą;
  • puikiai veikiančią motyvacinę sistemą;
  • galimą nemokamą apgyvendinimą poilsio metu;
  • lietuvių, rusų, anglų kalbomis bendraujančius vadybininkus.

Atlyginimas

2100-2700 €/mėn. į rankas

UAB „SAURUSA“ – siūlo gerai apmokamus darbus vairuotojams (-oms), ekspeditoriams (-ėms) Vakarų Europoje. Rūpinamės mūsų darbuotojais, laiku mokame atlyginimus, kuriame aukštos darbo kultūros modelį, užtikriname sklandų darbą, dėl to mūsų 70 patyrusių darbuotojų komanda organiškai plečiasi ir kviečia Jus prisijungti.