Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Tolimųjų reisų vairuotojas CE kat.

Kaunas - UAB "Consortium LT"

Darbo pobūdis

Krovinių pervežimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais (Vokietija-Prancūzija, Beniliukso šalys)
Darbas kadencijomis: 6 dirbamos savaitės 3 namie
Nėra atskaitymų ir kuro normų
Tentinės puspriekabės

Reikalavimai

Vairuotojo pažymėjimas su CE kategorija (būtina)
Profesinės kompetencijos pažymėjimas "95 kodas"
ADR pažymėjimas
Patirtis ne mažiau kaip 6 mėn. Privalumas, bet nebūtina(apmokytume)svarbu noras dirbti ir tobulėti.
noras dirbti, savarankiškumas, atsakingumas

Mes jums siūlome

Laiku ir stabiliai mokamą atlyginimą.
Tvarkingą techniką.
Visas socialines garantijas.
Profesionalią vadybą bei servisą.

Tel. pasiteiravimui:

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų
CVB client

UAB "Consortium LT"

UAB Consortium LT jauna vežėjų įmonė beplečianti savo veiklą, ieško naujų vairuotojų. Vilkikų parką sudaro 20 vilkikų MAN ir IVECO ( Euro 6).
Informacija apie UAB "Consortium LT"
31
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Žygimantas Nekrošius