Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Wilhelm Schüssler Spedition GmbH

Tolimųjų reisų vairuotojas darbui po Vokietiją

1852-2150 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Užsienis: Vokietija - Wilhelm Schüssler Spedition GmbH

Darbo pobūdis

Turi patirties vairuojant sunkvežimį? Esi motyvuotas ir savarankiškas? Mėgsti naujus iššūkius?

Šiuo metu ieškome vairuotojo tolimiesiems reisams Vokietijos teritorijoje.

Darbo pobūdis:
Iškrovimai sandėliuose, darbas su šaldyta produkcija. Pasitaiko ir rinktinių krovinių.

Reikalavimai

  • Patirtis vairuojant sunkvežimį, privalumas turint patirties su šaldytuvais.
  • CE vairuotojo teisės ir kiti reikalingi dokumentai
  • Anglų ar vokiečių pagrindų žinojimas privalumas

Mes jums siūlome

  • Sąžiningą užmokesčio mokėjimą
  • Vokišką darbo sutartį
  • Lankstų darbo grafiką, pvz. 6/3 sistema
  • Apgyvendinimą/ atskirą kambarį
  • Modernų sunkvežimių parką
  • Gerą komandą ir patyrusius vadovus
  • „Plokščią“ hierarchiją ir tiesioginį bendravimą įmonės viduje
  • Galimybę prisijungti prie 70 metų patirtį turinčios įmonės
  • Darbo vietą, nutolusią 50 km nuo Frankfurto oro uosto, 140 km nuo Frankfurt Hahn- ir Štutgarto oro uostų

Atlyginimas

1852-2150 €/mėn. neatskaičius mokesčių
nurodyta mėnesinė alga dirbant 6/3 grafiku + dienpinigiai, priemokos jei tenka dirbti sekmadienį ar nakties metu (daugiau nei 2h tarp 22:00-06:00)

Įmonė yra įsikūrusi Heppenheim mieste, Vokietijoje D-64646.
Veikla vystoma nuo 1950 metų.