Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
MB „Lpointer“

Tolimųjų reisų vairuotojas Europoje arba su vilkiko grįžimu į Lietuvą

1800-2400 €/mėn. Į rankas
Kaunas - MB „Lpointer“

Darbo pobūdis

Transporto įmonė valdanti 30 krovininių automobilių su tentinėmis puspriekabėmis parką ieško turinčių patirtį Europoje vairuotojų darbinimui į įmonę Lietuvoje ir savo padalinį Vokietijoje. Siulomas darbo grafikas 6 savaitės. Darbo pobūdis kadencijos arba važiuojama ratais Lietuva - Europa - Lietuva.

Reikalavimai

Amžius 25-55 m.
Suprantantis darbo specifiką bendrųjų krovinių segmente.
Motyvuotas, aktyvus pakrovimuose ir iškrovimuose, išdirbantis vairavimo laiką ir nestovintis ilgiau nei reikalauja darbo ir poilsio rėžimas. Saugantis techniką ir suprantantis įžvalgaus ir ekonominio vairavimo naudą.

Mes jums siūlome

Siūlomas atlygis nuo 1800 - 2400 Eur priklausomai nuo pasirinkto darbo pobūdžio ir darbinimo šalies.
Smulkesnę informaciją suteiksime telefonu.

Atlyginimas

1800-2400 €/mėn. į rankas
Galimos premijos

MB Lpointer teikia vairuotojų paieškos ir atrankos bei konsultacines paslaugas transporto įmonėms. Ilgametė patirtis ir aukšta verslo kultūra leidžia nukreipti ieškančius darbo į patikimas ir patikrintas įmones. Vairuotojams teikiamos konsultacijos, perduodama išsami informacija apie darbo sąlygas.