Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Ignolita"
More about company »

Tolimųjų reisų vairuotojas

Užsienis: Rusija - UAB "Ignolita"

Darbo pobūdis

Darbas ES - Rusija ir kt.

Reikalavimai

  • tarptautinių pervežimų vairuotojo patirtis (mažiausiai 1 metų patirtis)
  • CE kat.,
  • noras dirbti, atsakingumas.

Mes jums siūlome

  • darbą perspektyvioje ir augančioje kompanijoje,
  • geras darbo sąlygas,
  • lankstų darbo grafiką,
  • darbą naujais automobiliais,
  • laiku mokamą gerą atlyginimą,
  • modernų logistikos centrą Ignalinoje.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Pagrindinė įmonės veikla yra tarptautiniai krovinių pervežimai nuosavu transportu iš (į) Europos šalių į Rusiją.

Vežame pilnus jau sukomplektuotus, rinktinius (dalinius), brangius krovinius.

Gabename įvairios paskirties krovinius: maisto produktus, higienos, nepavojingas chemijos medžiagas, įvairias žaliavas, medienos gaminius, baldus, buitinę techniką, elektroniką, sudėtingus gamybinius įrengimus ir daug kitų įvairių krovinių.

Teikiame krovinių pervežimo kainų apskaičiavimo Jūsų pageidaujamu maršrutu paslaugą.

Kasdien greitai ir išsamiai teikiame informaciją apie krovinio transportavimo eigą bei buvimo vietą. Bet kuriuo metu esame pasirengę atsakyti į visus iškilusius klausimus, susijusius su Jūsų krovinio vežimu. Atsakingai rūpinamės Jūsų krovinio pervežimu nuo išsiuntimo vietos iki pat pristatymo vietos.

Logistikos grandinėje neatsiejama krovinių vežimo dalis yra krovinių sandėliavimas ir muitinės paslaugos. IGNOLITA siūlo sandėliavimo ir muitinės paslaugas Lietuvoje, Vilniaus mieste. Todėl galime pasiūlyti visą su krovinio vežimu susijusių paslaugų spektrą nuo išsiuntimo, dokumentų paruošimo iki iškrovimo.
Informacija apie UAB "Ignolita"
21
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Julius Misiūnas