Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Retija“
More about company »

Tolimųjų reisų vairuotojas

2550-2700 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - UAB „Retija“

Darbo pobūdis

Siūlomas darbas tolimųjų reisų vairuotojams su CE kategorija Vokietijoje. Darbo grafikas 6x3
Darbo pobūdis - darbas po visą Europą, 2-3 pakrovimai, iškrovimai, tolimesnės distancijos. Beveik kiekvienas savaitgalis bazėje. Automobiliai - nauji Mercedes-Benz

Reikalavimai

Ne mažesnė 1 metų patirtis
95 kodas
Būtina susikalbėti angliškai/vokiškai
Nuvykimas į bazę savo transportu

Mes jums siūlome

Konkurencingą atlyginimą
Puikias darbo sąlygas

Atlyginimas

2550-2700 €/mėn. į rankas

Įmonė nuolat siūlo konkurencingą darbą tolimųjų reisų vairuotojams.Jeigu dėl kažkokių aplinkybių darbuotojui nepatinka jo darbo vieta, visada randame išeitį ir kompromisą.