Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Šiuolaikinės logistikos sprendimai"
More about company »

Tolimųjų reisų vairuotojas (Vakarų Europa)

Vilnius - UAB "Šiuolaikinės logistikos sprendimai"

Darbo pobūdis

  • Tarptautinių reisų vairuotojo darbas Vakarų Europoje su tentinėmis puspriekabėmis;
  • Krovinių pervežimas, dirbant Europoje.
  • Darbas po vieną;
  • Reisų trukmė 15 dienų.
  • 2 savaitės darbe, 1 savaitė namie.

Reikalavimai

  • Tolimųjų reisų vairuotojo darbo patirtis po Europą, būtina;
  • Skaitmeninė vairuotojo kortelė;
  • Profesinės kompetencijos pažymėjimas "95 kodas";
  • Medicininė pažyma apie tinkamumą dirbti vairuotoju;
  • Sąžiningumas, patikimumas ir atsakingas požiūris į darbą,
  • Lietuvių kalba.

Mes jums siūlome

  • Laiku mokamą atlyginimą;
  • Geras darbo sąlygas;
  • Darbas su Euro 6 vilkikais.

www.slslogistics.lt

Skambinti: Marius
Informacija apie UAB "Šiuolaikinės logistikos sprendimai"
727 €
Vid. atlyginimas bruto
5
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Marius Karužas