Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Šiuolaikinės logistikos sprendimai"
More about company »

Tolimųjų reisų vairuotojas

Vilnius - UAB "Šiuolaikinės logistikos sprendimai"

Darbo pobūdis

  • Patogus darbo grafikas: 2 savaičių reisas / 1 savaitė namuose
  • Krovinių pervežimas Vokietijoje, Nyderlanduose
  • Pilni kroviniai
  • Darbas po vieną
  • Nauji DAF Euro 6 vilkikai su aukšta kabina
  • Naujos Schmitz užuolaidinės puspriekabės

Reikalavimai

  • Tolimųjų reisų vairuotojo darbo patirtis Europoje būtina
  • Skaitmeninė vairuotojo kortelė
  • Profesinės kompetencijos pažymėjimas "95 kodas"
  • Medicininė pažyma apie tinkamumą dirbti vairuotoju
  • Sąžiningumas, patikimumas ir atsakingas požiūris į darbą
  • Lietuvių kalba

Mes jums siūlome

  • Laiku mokamą atlyginimą
  • Geras darbo sąlygas
  • Patogų darbo grafiką

Informacija apie UAB "Šiuolaikinės logistikos sprendimai"
664 €
Vid. atlyginimas bruto
5
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Marius Karužas