Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Girteka įmonių grupė

Tolimųjų reisų vairuotojų išleidėjas

1115-2095 €/mon. Gross
Calculate »
Net per month
Vilnius - Girteka įmonių grupė
DARBO RINKOS LYDERIS 2020
I vieta transporto kategorijoje

Job description

Kurkite savo karjerą „Girteka Logistics“ – skaitmeninėje pervežimų kompanijoje, apjungiančioje tradicinį krovinių gabenimą su moderniomis technologijomis. Mūsų sėkmės paslaptis yra tarptautinė 18.000+ kolegų komanda, kuri dirbdama su žinomiausiais pasaulyje prekės ženklais siekia būti akivaizdžiu pirmu pasirinkimu mūsų klientams, darbuotojams, bendruomenei, akcininkams ir partneriams.

Mes nuolat augame, kartu skatiname augti ir savo darbuotojus: 77 proc. įmonės vadovų pradėjo savo karjerą nuo asistentų ar specialistų pozicijų ir toliau plečia savo atsakomybes įmonės viduje. Šiuo metu ieškome tolimųjų reisų vairuotojų išleidėjo. (Metalo g. 12, Vilnius)

Darbo pobūdis:

  • Tolimųjų reisų vairuotojų darbo organizavimas ir jų darbo kontrolė;
  • Transporto ir maršrutų dokumentų administravimas;
  • Bendradarbiavimas su kolegomis ir vairuotojais, sprendžiant nesklandumus, kylančius krovinio transportavimo metu;

Reikalavimai:

  • Patirtis Transporto logistikos srityje didelis privalumas;
  • Gebėjimas efektyviai organizuoti darbą ir operatyviai spręsti problemas;
  • Geros rusų bei lietuvių kalbos žinios (anglų kalbos mokėjimas - didelis privalumas);
  • Komunikabilumas;
  • Gebėjimas dirbti dinamiškoje aplinkoje;

Įmonė siūlo:

  • Įdomų, dinamišką ir atsakingą, bendravimo ir bendradarbiavimo su žmonėmis kupiną darbą;
  • Darbą profesionalių bei kompetentingų kolegų apsuptyje, kurioje nuolat dalinamasi turima patirtimi bei prisidėti prie vykdomų ir planuojamų projektų;
  • Galimybę gilinti turimas žinias - dalyvauti vidiniuose ir išoriniuose mokymuose;
  • Kurti karjerą tiek vertikalia, tiek horizontalia kryptimi!

Mėnesinis atlyginimas (bruto): Nuo 1115 iki 2095 €. Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį, kompetenciją bei atitikimą kitiems pareigybės reikalavimams.

Salary

1115-2095 €/mon. gross

Mes nuolat augame, kartu skatiname augti ir savo darbuotojus: 77 proc. įmonės vadovų pradėjo savo karjerą nuo asistentų ar specialistų pozicijų ir toliau plečia savo atsakomybes įmonės viduje.

Draugaukime Facebook

www.facebook.com/Girteka/