Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „ELFOKSAS“

Touch-up APDAILININKAI (-ės) Vokietijoje/Norvegijoje

Nuo 3888 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - UAB „ELFOKSAS“

Darbo pobūdis

Skubiai reikalingi TOUCH-UP APDAILININKAI smulkiems vidaus apdailos darbams atlikti. Dirbama kruiziniame laive Norvegijoje arba Vokietijoje. Dėmesio: išvykimas labai skubus – dar šią savaitę!

Darbo pobūdis: įvairūs vidaus apdailos užbaigimo (touch-up) darbai – likusių vietų pridažymas, neprisuktų detalių prisukimas, paklijavimas bei klaidų taisymas.

Darbo laikas: darbas kadencijomis 6/2 ( 6 savaites dirbate Norvegijoje/Vokietijoje, 2 savaites grįžę ilsitės Lietuvoje).

Reikalavimai

Vidaus apdailos darbų patirtis.
Kruopštumas ir atidumas.
Įrodymas, kad esate persirgę arba paskiepiję nuo Covid-19.

Mes jums siūlome

3888 Eur atlyginimą į rankas (už kadenciją).
Nemokamą kelionę į darbo vietą ir atgal.
Įdarbinimą Lietuvos įmonėje su visomis socialinėmis garantijomis.
Nemokamą apgyvendinimą tvarkingame kambaryje (su atskiru WC ir dušu, WI-fi).
Visada laiku mokamą sutartą atlyginimą.

Atlyginimas

Nuo 3888 €/mėn. į rankas

Falko Group yra įmonių grupė, teikianti įdarbinimo paslaugas Vakarų Europoje ir Skandinavijoje. Pagrindinės mūsų veiklos kryptys yra logistika, statyba, lengvoji pramonė ir sandėliavimas, tad visada turime darbo pasiūlymų šiose srityse.

Siekiame, kad mūsų darbuotojai jaustųsi saugūs ir užtikrinti dėl savo darbo vietos, suteikiame visas socialines garantijas, pasirūpiname patogiu apgyvendinimu ir geromis darbo sąlygomis.

Turite klausimų apie mus ar norite platesnės informacijos apie darbo pasiūlymus? – Susisiekite su mumis darbo dienomis telefonu
informacija apie UAB „ELFOKSAS“
970 €
Vid. atlyginimas bruto
186
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 724 €
25% uždirba 724-1060 €
25% uždirba 1060-1060 €
25% uždirba nuo 1060 €