Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Mototoja“

TOYOTA IR LEXUS AUTOMOBILIŲ PARDAVIMO SKYRIAUS ASISTENTAS (-Ė)

Nuo 1150 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Mototoja“

Darbo pobūdis

  • Parduodamų automobilių registracija, dokumentų administravimas
  • Bendravimas su klientais
  • Automobilių parko ir ekspozicijos priežiūra
  • Automobilių fotografavimas, nuotraukų redagavimas

Reikalavimai

  • Gebėjimas dirbti komandoje
  • Pareigingumas ir atsakingumas
  • Laiko planavimo įgūdžiai
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas, geri vairavimo įgūdžiai
  • Noras tobulėti, mokytis

Mes jums siūlome

  • Darbą stabiliai augančioje įmonėje, jaunoje ir dinamiškoje komandoje
  • Nuo darbo rezultatų priklausantį darbo užmokestį
  • Puikias darbo sąlygas
  • Tobulėjimą

Susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas

Nuo 1150 €/mėn. neatskaičius mokesčių

MOTOTOJA - modernus, greitai augantis Toyota ir Lexus automobilių centras Ukmergės g. 425, Vilniuje.
Svetingumas, mandagumas ir pagarba klientui bei darbuotojui – tai svarbiausios mūsų vertybės, kurios mums padeda pasiekti puikių rezultatų ir nuolat tobulėti.
informacija apie UAB „Mototoja“
2699 €
Vid. atlyginimas bruto
(77% didesnis už LT vidurkį)
82
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2118 €
25% uždirba 2118-2498 €
25% uždirba 2498-2900 €
25% uždirba nuo 2900 €