UAB „Ekonovus“

Traktorininkas (-ė) teritorijų priežiūrai

900-1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Ekonovus“

Darbo pobūdis

Miesto šaligatvių, stotelių, aikštelių, takų ir kitų priskirtų teritorijų valymas, žolės šienavimas ir pan. traktoriumi.
Technikos priežiūra ir kiti darbai.

Reikalavimai darbuotojui

Traktorininko pažymėjimas (TR1, TR2, SM);
Panašaus darbo patirtis - privalumas;
Darbštumas, pareigingumas, atsakingumas, sąžiningumas, greita orientacija;
Be žalingų įpročių.

Mes Jums siūlome

Patogius darbo rūbus ir avalynę;
Galimybę kompensuoti kelionės išlaidas į/iš darbo;
Darbą patikimoje, finansiškai stabilioje įmonėje;
Laiku mokamą atlyginimą ir priedus priklausančius nuo darbo rezultatų;
Visas socialines garantijas;
Draugišką atmosferą ir visada pasiruošusį padėti kolektyvą bei palaikančius vadovus.

Susidomėjusius kandidatus kviečiame skambinti tel. nr.

Atlyginimas

900-1000 €/mėn. į rankas
Konkretus darbo užmokestis aptariamas pokalbio metu.

„Ekonovus“ – viena iš didžiausių ir sparčiausiai augančių atliekų ir aplinkos tvarkymo įmonių, siekianti tapti pirmąja žiedine atliekų tvarkymo bendrove Lietuvoje.
informacija apie UAB „Ekonovus“
1843 €
Vid. atlyginimas bruto
(21% didesnis už LT vidurkį)
706
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1140 €
25% uždirba 1140-1478 €
25% uždirba 1478-2204 €
25% uždirba nuo 2204 €