Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
CVB client

Traktorininkas

800-1000 €/mėn. Į rankas

Darbo pobūdis

Darbas moderniame gyvulinkystės ūkyje;
Mechanizuotas gyvulių šėrimas su pašarų dalintuvu, komplektuojamu su traktoriumi arba teleskopiniu krautuvu;
Technikos gedimų diagnozavimas, remonto darbai;

Reikalavimai darbuotojui

TR1, TR2 kategorijos;
Patirtis žemės ūkio darbuose;
Technikos išmanymas, mokėjimas diagnozuoti gedimus, juos laiku pašalinti;
Atsakingumas;
Savarankiškumas;
Patirtis dirbant su žemės ūkio technika - privalumas.

Darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą, nuo 800 eur/mėn iki 1000 eur/mėn. Į rankas
Finansuojame kelionę iš/į darbą;
Lankstų darbo grafiką (2 dirbi/2 laisvos);
Darbas 4 asmenų komandoje slenkančiu grafiku(mes visada už laimingą darbuotoją, todėl darbo grafiką leidžiame koreguotis patiems, susitarus su kolegomis, todėl visada galėsite turėti daugiau laisvo laiko).

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas
CVB client

Vazniškių žemės ūkio bendrovė