Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
ECOSERVICE grupė

Traktorininkas - teritorijų priežiūros darbininkas

876-1580 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Rokiškis - ECOSERVICE grupė

Darbo pobūdis

Žiemos sezonui (iki 2021-03-15) siūlome darbą traktorininkui-teritorijų priežiūros darbininkui Rokiškio miesto gatvių, kelkraščių ir šaligatvių valymui, mišinio barstymas, kiti sniego valymo darbai.
Žiemos sezono metu darbai vyksta ir naktimis.
Daugiau informacijos telefonu .

Reikalavimai

  • Traktorininko pažymėjimas.
  • Supratimas apie technikos priežiūrą.
  • Darbštumas, atsakingumas, orientacija į rezultatą.
  • Analogiško darbo patirtis.

Mes jums siūlome

  • Darbą, kuriame galite realizuoti savo iniciatyvumą ir savarankiškumą.
  • Darbo užmokestį į rankas nuo 600 iki 1000 eur, jis priklauso nuo žiemos oro sąlygų, darbų intensyvumo, naktinių valandų.
  • Papildomą draudimą nuo nelaimingų atsitikimų.

UAB "Ecoservice projektai" privatumo pranešimas:

Atlyginimas

876-1580 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB "Ecoservice projektai" yra Lietuvoje lyderiaujančios atliekų tvarkymo įmonių grupės ECOSERVICE įmonė, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, apdorojimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą.
informacija apie ECOSERVICE grupė
1489 €
Vid. atlyginimas bruto
(6% didesnis už LT vidurkį)
368
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 727 €
25% uždirba 727-1146 €
25% uždirba 1146-1849 €
25% uždirba nuo 1849 €