Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "NTG Lithuania"
More about company »

transport manager

Vilnius - UAB "NTG Lithuania"

Darbo pobūdis

Darbo pobūdis:
  • Eksporto bei importo dalinių/pilnų krovinių vežimo organizavimas;
  • Transporto paslaugų pardavimas verslo klientams, naujų klientų bei krovinių paieška ir ryšių su esamais palaikymas;
  • Krovinių gabenimo eigos valdymas ir kontrolė.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Būtina bent 2-3 metų analogiška darbo patirtis;
  • Geras anglų ir rusų kalbos mokėjimas (raštu ir žodžiu), kitų kalbų mokėjimas būtų didelis pranašumas;
  • Puikūs bendravimo, organizaciniai, derybiniai ir pardavimų įgūdžiai;
  • Iniciatyvus požiūris į darbą, gebėjimas greitai reaguoti ir priimti sprendimus;
  • Savarankiškumas, atsakingumas, orientavimasis į rezultatą.

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir atsakingą darbą draugiškame kolektyve;
  • Galimybę nuolat mokytis ir tobulėti;
  • Konkurencingą atlyginimą.

Krovinių gabenimo paslaugas teikianti įmonė ieško buhalterio.
Siūlome darbą profesionaliame bei draugiškame kolektyve.
Informacija apie UAB "NTG Lithuania"
1601 €
Vid. atlyginimas bruto
(79% didesnis už LT vidurkį)
31
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1173 €
25% uždirba 1173-1382 €
25% uždirba 1382-2284 €
25% uždirba nuo 2284 €
Vadovas: Mikael Mertz - Jepsen