Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Aimena“

Transporto detalių pardavimų vadybininkas

1200-2500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Aimena“

Darbo pobūdis

Aktyvi naujų klientų paieška (kitose šalyse);
Pardavimai Lietuvoje ir aplinkinių šalių rinkose;
Pardavimo planų sudarymas ir naujų klientų paieška;
Pasiūlymų dėl prekių kainodaros formavimo, kainų politikos įgyvendinimo teikimas;
Pasiūlymų klientams teikimas ir sutarčių sąlygų derinimas;
Prekių pardavimo sutarčių rengimas ir sudarytų sutarčių administravimas;
Reguliarus ataskaitų apie iškeltų tikslų ir nustatytų planų bei užduočių vykdymą rengimas.

Reikalavimai darbuotojui

Geros anglų ir rusų kalbos žinios;
Privalumas vokiečių kalbos žinios;
Patirtis vadybos srityje ar dviejų metų darbo aktyvių pardavimų srityje;
Išmanymas apie sunkiosios transporto technikos veikimo mechanizmus ir principus;
Patirtis eksporto rinkoje;
Pardavimų strategijų išmanymas ir taikymas;
Geri darbo „MS Office" programomis įgūdžiai;
Analitinis mąstymas ir įgūdžiai;
Gebėjimas analizuoti rinką;
Atsakingumas.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Atlyginimas

1200-2500 €/mėn. į rankas
Fiksuotas atlygis plius bonusas priklausantis nuo rezultatų. Vidurkis kitų darbuotojų šioje pozicijije - 2100 Eur į rankas.

informacija apie UAB „Aimena“
830 €
Vid. atlyginimas bruto
4
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2022 m.