Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Transimeksa"
More about company »

TRANSPORTO DOKUMENTŲ SPECIALISTAS (-ė)

Vilnius - UAB "Transimeksa"

Darbo pobūdis

  • transporto dokumentų vairuotojams ruošimas;
  • vairuotojų parvežtų reiso dokumentų apskaita;
  • informacijos apie žalas administravimas;
  • ataskaitų ruošimas transporto skyriaus vadovui;
  • kasdienis bendravimas su tarptautinių reisų vairuotojais.

Reikalavimai

  • labai geros rusų ir vidutinės anglų kalbos žinios;
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • preciziškas kruopštumas ir atidumas detalėms;
  • aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas (gali būti paskutinių kursų studentė (-as)).

Mes jums siūlome

  • darbą perspektyvioje kompanijoje su sėkminga vadovų komanda;
  • draugišką ir jaunatvišką kolegų būrį;
  • vidinius mokymus;
  • motyvuojantį atlygį.

Darbo vieta: Sausupio g. 15, Vilnius.

UAB „Transimeksa" – viena didžiausių Lietuvos transporto įmonių jau daugiau nei 20 metų!

UAB „Transimeksa" teikia kokybiškas logistikos paslaugas: krovinių gabenimą nuosavu ir partnerių transportu (įskaitant jūrų ir oro transportavimą), muitinės tarpininkavimą bei sandėliavimą nuosavame krovinių terminale.

Daugiau informacijos apie mus rasite čia: www.transimeksa.com