Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „UNIKORT“

TRANSPORTO / EKSPEDICIJOS VADYBININKAS (-Ė) DARBUI SU VEŽĖJAIS

1000-3500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „UNIKORT“

Darbo pobūdis

Dinamiškas darbas su esamais bei naujais vežėjais;
Darbas su transporto dokumentais, sutarčių sudarymas ir jų kontrolė, darbas su duomenų baze;
Darbo planavimas ir planų vykdymas, nuolatinis kompetencijos kėlimas;
Bendradarbiavimas su kolegomis ir partneriais.

Reikalavimai darbuotojui

Noras dirbti krovinių pervežimo organizavimo srityje;
Puikūs bendravimo ir derybų įgūdžiai;
Greita reakcija ir lankstumas;
Atsakingumas;
Planavimo ir organizavimo įgūdžiai;
Iniciatyvumas ir noras tobulėti;
Profesine kompetencija;
Darbo patirtis Lietuvos logistikos, transporto ar ekspedicijos įmonėse;
Užsienio kalbų mokėjimas būtų privalumas (lenkų, rusų, anglų, vokiečių).

Įmonė siūlo

Garantuotą ir rezultatus atitinkantį atlyginimą;
Galimybę tobulėti ir kelti kompetencijos lygį;
Geras darbo sąlygas ir galimybę realizuoti savo ambicijas ir tikslus;
Jaunatvišką ir draugišką kolektyvą;
Visas socialines garantijas.

Papildoma informacija:
Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

MES laukiame TAVO CV su nuotrauka el. paštu. Būtina nurodyti, kad kandidatuojate į TRANSPORTO / EKSPEDICIJOS VADYBININKAS (-Ė) DARBUI SU VEŽĖJAIS pareigas.

Atlyginimas

1000-3500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UNIKORT tai krovinių pervežimo bendrovė pelniusi savo partnerių ir klientų pasitikėjimą.

Puikiai išmanome krovinių pervežimo paslaugų rinką ir jos subtilybes. Ypatingą dėmesį skiriame paslaugų kokybei ir klientų aptarnavimui.

Savo darbuotojams taikome aukštus atrankos standartus, siekdami užtikrinti tik profesionalų ir kokybišką darbą.