Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „VISERA“ IR KO
More about company »

Transporto/Ekspedicijos Vadybininkas

Nuo 500 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „VISERA“ IR KO

Darbo pobūdis

Aktyvus krovinių gabenimo organizavimas;
Komercinių pasiūlymų ruošimas, pateikimas, grįžtamojo ryšio užtikrinimas;
Užsakymų administravimas ir pervežimų kontrolė;
Naujų klientų ir vežėjų paieška, ryšių su esamais palaikymas;
Operatyvus iškilusių problemų sprendimas, ataskaitų formavimas bei analizė.
Naujų logistikos krypčių atidarymas

Reikalavimai

Patirtis;
Aktyvumas, komunikabilumas, sugebėjimas pasiekti užsibrėžtą tikslą;
Savarankiškumas, geri derybiniai bei bendravimo su klientais įgūdžiai;
Mokėjimas planuoti ir organizuoti darbus;
Atsakingas požiūris į darbą;
Sąžiningumas;
Kompiuterinis raštingumas.
Anglų/rusų kalbų mokejimas.

Mes jums siūlome

Lankstus požiūris į darbo laiką (tai reiškia, kad nebūtinai reikia "išsėdėti" darbe nuo 8:00h iki 17:00h)
Atvirumas pasiūlymams dėl įmonės veiklos plėtojimo
Laiku mokama atlyginima
Visas reikalingas darbo priemones
Premijos uz plano vykdima

Atlyginimas

Nuo 500 €/mėn. į rankas

UAB Visera ir Ko – krovinių gabenimo įmonė, teikianti tarptautinių krovinių pervežimo paslaugas. Įmonėje dirbantys darbuotojai yra sukaupę ilgametę patirtį krovinių gabenimo srityje, todėl savo klientams gali pasiūlyti optimaliausius, bei jų poreikius labiausiai atitinkančius sprendimus pervežant krovinius. Vertiname ilgalaikį bendradarbiavimą, todėl siekiame , kad kiekvienas užsakymas būtų įvykdytas nepriekaištingai – profesionaliai ir laiku.