Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Job in Logistics
More about company »

Transporto koordinatorius (darbas su vairuotojais ES regione)

Nuo 1300 Eur
Vilnius - Job in Logistics

Darbo pobūdis

Vairuotojų darbo koordinavimas Europos Sąjungos šalių regione;
Krovinių gabenimo organizavimas pagal suderintą su klientais grafiką;
Užduočių vairuotojams formulavimas, darbo organizavimas ir kontrolė;
Maršrutų planavimas, sudarymas, koordinavimas, efektyvumo analizė;
Informacijos teikimas įmonės klientams krovinių transportavimo metu;
Dokumentų administravimo kontrolė.

Reikalavimai

Darbo patirtis organizuojant vairuotojų darbą;
Rusų ir anglų arba vokiečių kalbų mokėjimas;
Greita orientacija ir atsakingas požiūris į darbą;
Savarankiškumas, atsakingas, organizuotumas;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Mes jums siūlome

Darbą sėkmingai tarptautinėje rinkoje veikiančioje įmonėje;
Geras darbo sąlygas, nuolatinį profesinį tobulėjimą, karjeros perspektyvas;
Motyvuojantį darbo užmokestį.

Konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas

Nuo 1300 Eur atskaičiavus mokesčius

Darbo pasiūlymai logistikos, transporto sektoriaus specialistams. Nuolat ieškome gabių žmonių, kurie domisi savo karjeros galimybėmis pirmaujančiose užsienio ir Lietuvos įmonėse.
www.JobinLogistics.eu
Informacija telefonu: (8~5) 23 45 319

Mūsų klientė – kompanija, savo veiklą vykdanti visoje Europoje, teikianti logistikos, transportavimo, muitinės tarpininkavimo ir sandėliavimo paslaugas, turinti nuosavą naujų krovininių automobilių parką. Krovinių pervežimas autotransportu yra didžiausia kompanijos veiklos dalis. Visos transporto priemonės gali pervežti pavojingus krovinius. Visi automobiliai aprūpinti modernia technine įranga, navigacija, palydoviniu ryšiu. Kompanija yra užtikrinusi efektyvų ir lankstų komunikavimą tarp vairuotojų, vadybininkų ir klientų.