DARBO RINKOS LYDERIS 2023
Tarp TOP 30 Lietuvoje
UAB „Baltic Transline“

TRANSPORTO KOORDINATORIUS (-Ė) (REIKALINGA RUSŲ IR ANGLŲ KALBA)

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Visaginas, Ignalina, Zarasai - UAB „Baltic Transline“

Darbo pobūdis:

  • Krovinių gabenimo, pagal paskirtas kryptis, organizavimas (maršrutų parinkimas, krovinio judėjimo sekimas sistemose, pakrovimai/iškrovimai)
  • Bendravimas su vairuotojais ir klientais sprendžiant krovinio pristatymo klausimus
  • Užsakymų suvedimas į įmonės duomenų bazę, bei jų administravimas

Reikalavimai darbuotojui:

  • Darbo patirtis transporto įmonėje – privalumas (numatomi 2-3 savaičių mokymai Kaune)
  • Geros šnekamosios rusų ir anglų kalbos žinios
  • Kompiuterinis raštingumas
  • Greita reakcija, atidumas, tikslumas, gebėjimas dirbti individualiai ir komandoje, stresinių situacijų valdymo įgūdžiai

Įmonė siūlo:

  • Įdomų, aktyvų, iššūkių pilną darbą didelėje ir perspektyvioje kompanijoje
  • Galimybę būti vienu iš pirmųjų mūsų naujojo ofiso Visagine darbuotojų
  • Visą reikiamą pagalbą iš padalinio vadovo bei kolegų

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas
strongest_in_lithuania

UAB „Baltic transline“ - tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, priklausanti „BTL group“ įmonių grupei. Per daugiau nei 23 veiklos metus, įmonė sulaukė pripažinimo ir tapo ne tik viena sėkmingiausiai dirbančių, bet ir sparčiausiai besivystančių bendrovių Lietuvoje. Įmonių grupėje dirba daugiau nei 3800 savo srities specialistų. Siūlome modernias darbo vietas mūsų biuruose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Visagine, Marijampolėje bei Kėdainiuose.
informacija apie UAB „Baltic Transline“
3426 €
Vid. atlyginimas bruto
(2X higher than LT average)
728
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1943 €
25% uždirba 1943-2733 €
25% uždirba 2733-4270 €
25% uždirba nuo 4270 €