Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Rhenus Logistics“

Transporto koordinatorius (-ė)

1322-1653 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Rhenus Logistics“

Darbo pobūdis

Į kokį darbą kasdien eitum noriai? Ar tai yra tas, kuriame:

Tinkamą mašinų pakrovimą ir vairuotojų darbo kontrolę eksportas/importas į Pabaltijį;
Sugebi planuoti, organizuoti ir kontroliuoti pervežimo procesus;
Patinka analizuoti savo rezultatus ir ieškoti naujų sprendimų jiems pasiekti
Nesibodi techniniais duomenų administravimo darbais įmonės programoje, susijusiais su krovinių gabenimu.

Reikalavimai

Jei taip įsivaizduoji savo mėgstamą darbą, tuomet iš Tavęs tikimės, kad:
Sugebi planuoti darbus ir nuosekliai vadovautis dienos/savaitės planu
Esi ambicingas ir atkaklus
Esi greitas sprendimuose ir lankstus
Sugebi tiksliai perteikti informaciją
Nebijai prisiimti atsakomybės ir laikaisi susitarimų
Gebi susišnekėti anglų bei rusų kalbomis
Sugebi derėtis su vežėjais;
Susišneki anglų ir rusų kalbomis;
Turi patirtį krovinių pervežimo rinkoje

Mes jums siūlome

Pažadame, kad dėl tavęs stengsimės ir mes:
Tobulėsi ir įgysi patirties vienoje didžiausių logistikos įmonių Europoje
Dirbsi moderniame ofise ir draugiškoje komandoje
Čia jausies tikrai laukiamas. Visais klausimais padės kolega – bičiulis
Dalyvausi vidiniuose ir išorės mokymuose – tobulėjame kartu ir individualiai
Gausi papildomas naudas
Tapsi neatsiejama įmonės kultūros dalimi

Atlyginimas

1322-1653 €/mėn. neatskaičius mokesčių

RVokiečių kapitalo UAB „Rhenus Logistics“ priklauso vienai didžiausių logistikos grupių Europoje. Kompaniją sudaro 820 atstovybių, kuriose dirba daugiau nei 33,5 tūkst. darbuotojų. UAB „Rhenus Logistics” atsakinga už grupės įmonių veiklą bei plėtrą Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Baltarusijoje. Nuo 1989 m. sėkmingai dirbame Baltijos regione.
Žinome, jog įmonės sėkmės garantas - profesionalių, sąžiningų bei atsakingų darbuotojų komanda, todėl stengiamės visapusiškai jais rūpintis. Savo darbe vadovaujamės tokiomis vertybėmis kaip sprendimai klientams, tęstinumas, dėmesys darbuotojams, verslumas ir dorumas.
informacija apie UAB „Rhenus Logistics“
2549 €
Vid. atlyginimas bruto
(67% didesnis už LT vidurkį)
127
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1579 €
25% uždirba 1579-1894 €
25% uždirba 1894-2363 €
25% uždirba nuo 2363 €