Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Job in Logistics
More about company »

Transporto linijos vadybininkas (EU - NVS)

Nuo 1150 Eur
Vilnius - Job in Logistics

Darbo pobūdis

Esamų LTL/FTL krovinių gabenimo organizavimas linija V. Europa - NVS regionas (eksportas) nuosavu ir samdytu transportu;
darbas su esamais klientais ir partneriais, užsakymų vykdymas ir kontrolė;
kokybiškos krovinių gabenimo paslaugos užtikrinimas;
krovinių pervežimo dokumentų kontrolė ir administravimas;
aptarnaujamo maršruto statistikos rengimas;

Reikalavimai

Panašaus darbo patirtis (LTL/FTL gabenimas iš V. Europos į NVS regioną);
komunikabilumas, organizuotumas, laiko ir darbų planavimo įgūdžiai;
geras anglų ir rusų kalbų mokėjimas;
orientacija į rezultatą, efektyvią veiklą;
kompiuterinis raštingumas;

Mes jums siūlome

atsakingą darbą tarptautinėje kompanijoje;
puikias profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
motyvuojantį darbo užmokestį.

Konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas

Nuo 1150 Eur atskaičiavus mokesčius

Darbo pasiūlymai logistikos, transporto sektoriaus specialistams. Nuolat ieškome gabių žmonių, kurie domisi savo karjeros galimybėmis pirmaujančiose užsienio ir Lietuvos įmonėse.
www.JobinLogistics.eu
Informacija telefonu: (8~5) 23 45 319

Mūsų klientė - ilgametę patirtį turinti kompanija, profesionaliai dirbanti jūros, oro ir žemės gabenimų srityse, klientams teikianti inovatyvius bei integruotus logistikos sprendimus. Šiuo metu kompanija siūlo prie savo profesionalių darbuotojų komandos prisijungti patyrusį transporto vadybininką.