Job in Logistics

Transporto paslaugų pardavimo vadybininkas (-ė)

Vilnius - Job in Logistics

Darbo pobūdis

tarptautinių krovinių gabenimo paslaugų pardavimas verslo klientams Rytų ir/arba Vakarų Europos šalių klientams (pilnų ir dalinių krovinių paieška);
aktyvi naujų klientų paieška, nuolatinių ryšių su esamais klientais palaikymas;
klientų poreikių analizė ir geriausiai jų lūkesčius atitinkančių paslaugų pasiūlymas;
komercinių pasiūlymų klientams teikimas, konsultavimas, sutarčių sudarymas.

Reikalavimai darbuotojui

darbo patirtis pardavimų srityje (transporto ir logistikos paslaugos);
iniciatyvumas, komunikabilumas, derybiniai įgūdžiai;
stipri vidinė motyvacija dirbti pardavimų srityje;
labai geras rusų ir/arba anglų kalbos mokėjimas;
darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Įmonė Jums siūlo

darbą sėkmingoje kompanijoje, draugiškame kolektyve;
aplinką, kurioje vertinamas iniciatyvumas, tikslų siekimas, pagarba kolegoms;
karjeros galimybes, konkurencingą fiksuotą atlyginimą ir motyvacinius priedus už rezultatus.

Konfidencialumą garantuojame.
Atranką pradėsime vykdyti anksčiau nei baigsis skelbimo galiojimo laikas.
Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus.
Dėkojame visiems susidomėjusiems.

Darbo pasiūlymai logistikos, transporto sektoriaus specialistams. Nuolat ieškome gabių žmonių, kurie domisi savo karjeros galimybėmis pirmaujančiose užsienio ir Lietuvos įmonėse.

Informacija telefonu: (8~5) 23 45 319

Mūsų klientė - operatyviai, profesionaliai ir patikimai veikianti kompanija, organizuojanti tarptautinius krovinių gabenimus oro, jūros bei sausumos transportu po visą pasaulį, bei klientams teikianti įvairius logistikos sprendimus (draudimo, krovos, sandėliavimo, muitinės agentų ir kt.). Kompanija turi modernų nuosavą krovininių automobilių parką, kurie gabena krovinius iš/ į V. Europą ir NVS. Kompanija taip pat turi platų patikimų partnerių ratą, kurie padeda užtikrinti aukščiausią teikiamų paslaugų kokybę gabenant krovinius kitomis transporto rūšimis.
informacija apie Job in Logistics
3
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2022 m.