Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Europos logistikos projektai“
More about company »

Transporto paslaugų pardavimo vadybininkas

500-2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Europos logistikos projektai“

Darbo pobūdis

  • Daug bendrauti telefonu su potencialiais klientais;
  • Išgirsti klientą ir pasiūlyti jam naudingus sprendimus;
  • Ieškoti nestandartinių sprendimų kompleksinėse situacijose;
  • Užmegsti ilgalaikius verslo santykius.

Reikalavimai

  • Esi iniciatyvus, pozityvus ir motyvuotas;
  • Laisvai bendrauji su skirtingais žmonėmis;
  • Laisvai kalbi rusų kalba;
  • Mėgsti imti viską į savo rankas ir siekti aukštų rezultatų.

Prisijunk prie mūsų nedidelės komandos, sužinok kaip veikia logistikos procesai, kaip vyksta ilgalaikiai pardavimai bei teikiamas aukšto lygio verslo klientų aptarnavimas.

Mes jums siūlome

Darbą su Rusijos rinka rusų kalba;
Galimybę užsidirbti neribotą atlyginimą;
Galimybę augti ir tobulėti (neturint patirties - apmokysime).

Atlyginimas

500-2000 €/mėn. į rankas

Sėkmingai veikianti nedidelė logistikos paslaugų įmonė „Europos logistikos projektai”, teikianti plataus spektro – kelių, oro ir jūrų transporto – logistikos paslaugas Rusijos, Baltarusijos rinkų klientams.
Informacija apie UAB „Europos logistikos projektai“
1057 €
Vid. atlyginimas bruto
(18% didesnis už LT vidurkį)
4
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Jan Kurickij