Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Logmisa“

Transporto paslaugų pardavimų vadybininkas

600-3000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Logmisa“

Darbo pobūdis

  • Aktyvi naujų klientų paieška
  • Komercinių pasiūlymų ruošimas
  • Pasiūlymų klientams teikimas
  • Darbiniu santykių su klientais užmezgimas ir palaikymas

Reikalavimai

  • Komunikabilumas, mokėjimas bendrauti ir parduoti
  • Stipri orientacija į rezultatą
  • Darbo pardavimuose patirtis (pageidautina Logistikos srityje)
  • Rusų ir (arba) anglų kalbos mokėjimas

Mes jums siūlome

  • Motyvuojantį atlyginimą ir patrauklią motyvacinę sistemą
  • Galimybė užsidirbti atlyginimą "be lubų"
  • Įdomu ir kupiną iššūkių darbą jaunoje ir linksmoje kompanijoje
  • Realias karjeros galimybes
  • Visokeriopą pagalbą ir mokymus siekiant bendro tikslo
  • po bandomojo laikotarpio papildomą sveikatos draudimą

Atlyginimas

600-3000 €/mėn. į rankas
Atlyginimas tiesiogiai priklauso nuo rezultatų

UAB Logmisa - jauna ir ambicinga įmonė, kuri specializuojasi multimodalinių krovinių tarptautiniuose pervežimuose.
informacija apie UAB „Logmisa“
4
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.