Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "LONAS"
More about company »

Transporto planuotojas

Jonava, Kaunas - UAB "LONAS"

Darbo pobūdis

  • greitas orientavimasis, bei darbų atlikimas
  • konkretumas
  • malonus bendravimas su klientais
  • imlumas naujovėms
  • gebėjimas valdyti konfliktines situacijas

Reikalavimai

  • lietuvių, rusų, anglų kalbų mokėjimas, latvių kalba privalumas
  • darbo kompiuteriu įgūdžiai

Mes jums siūlome

  • draugišką kolektyvą
  • atlyginimą priklausantį nuo darbo rezultatų
  • darbas pilnu etatu
UAB "LONAS"

UAB "LONAS"

Įmonė LONAS įkurta 1993 m. Jau 25 metus LONAS puoselėja geriausias čiužinių gamybos tradicijas bei kuria inovacijas didesniam komfortui ir sveikesniam gyvenimui. Šiuo metu sparčiai plečia savo veiklą ir naujai pozicijai pastoviam darbui ieško kolektyvo papildymo.
Informacija apie UAB "LONAS"
1276 €
Vid. atlyginimas bruto
(43% didesnis už LT vidurkį)
33
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Domas Jakutis